selaa koulutuksia
Työelämälle

Yhteystiedot

Koulutusjohtaja

Vainio Marjo-Riitta
matkapuhelin: 040 5124 372
sposti: marjo-riitta.vainio@poke.fi

Asiakkuusvastaavat

Palvelualat
Salmelin Maija
matkapuhelin: 040 7083 710
sposti: maija.salmelin@poke.fi

Tekniikan alat
Piispanen Olavi
matkapuhelin: 040 1439 222
sposti: olavi.piispanen@poke.fi

Palvelualat, Liiketalous ja yrittäjyys
Ikonen Maarit
matkapuhelin: 040 0646 718
sposti: maarit.ikonen@poke.fi

Tekniikan alat, Maa- ja metsätalousalat
Autioniemi Janne
matkapuhelin: 040 0475 611
sposti: janne.autioniemi@poke.fi

Oppisopimuskoulutus ja kehittäminen

Skantz Heli
matkapuhelin: 040 766 4063
sposti: heli.skantz@poke.fi

Hankkeet ja kehittäminen

Naskila Tarja
matkapuhelin: 040 5611 542
sposti: tarja.naskila@poke.fi

Opinto-ohjaus, jatkuva haku, työnohjaaja

Pinola Pirkko
matkapuhelin: 040 5673 205
sposti: pirkko.pinola@poke.fi

Koulutussuunnittelu

Kortit, henkilöstökoulutus
Viiru Rauno
matkapuhelin: 040 7426 563
sposti: rauno.viiru@poke.fi

Viestintä ja markkinointi

Tiitinen Tuija
matkapuhelin: 040 6527 315
sposti: tuija.tiitinen@poke.fi

Toimistopalvelut

Myllypakka Leena
matkapuhelin: 040 7101 282
sposti: leena.myllypakka@poke.fi

Ronkainen Minna
matkapuhelin: 040 7101 283
sposti: minna.ronkainen@poke.fi