selaa koulutuksia
Yhteystiedot

Laukaa

Laukaa

Koulunmäen koulukeskus (Lukion rakennus)
Saralinnantie 3, 41340 LAUKAA

Google Maps kartta

Tekniikan alat

  • Rakennusala
  • Sähkö- ja automaatioala

Terveys- ja hyvinvointialat

  • Sosiaali- ja terveysala

Opettajat

Rakennusala
Permikangas Ismo
matkapuhelin: 040 6671 970
sposti: ismo.permikangas@poke.fi

Rakennusala
Sorvari Jussi
matkapuhelin: 040 6527 047
sposti: jussi.sorvari@poke.fi

Sähkö- ja automaatioala
Peura Jari
matkapuhelin: 040 6357 922
sposti: jari.peura@poke.fi

Sähkö- ja automaatioala
Siipola Eero
työpuhelin: 040 546 6714
sposti: eero.siipola@poke.fi

Terveys- ja hyvinvointialat
Hytönen Taina
matkapuhelin: 040 8309 043
sposti: taina.hytonen@poke.fi

Terveys- ja hyvinvointialat
Lehtinen Eija
työpuhelin: 040 8477 005
sposti: eija.lehtinen@poke.fi

Opintosihteeri

Aaltonen Pirita
työpuhelin: 040 6459 706
sposti: pirita.aaltonen@poke.fi

Opinto-ohjaaja

Rantanen Anne
matkapuhelin: 040 5369 761
sposti: anne.rantanen(at)poke.fi

Tutustu tiloihin: